• متن پست
  • نمیدونستم اینو تو تازه ها بذارم یا عجایب!!!
   شركت ( ‪ ( genpets‬، اقدام به تولید انبوه كرده است كه نمونه آنها در طبیعت وجود ندارد. اما ژن انها از حیوانات گرفته شدهاین موجود زنده در حالت خواب زمستانی در بسته‌بندی‌های مخصوص در فروشگاه‌های این شركت عرضه می‌شود. حیوان خانگی ساخته شده در شركت جن‌پتس مانند دیگر حیوانات دچار درد و رنج می‌شود اما به گونه‌ای ساخته شده كه هنگام درد، سر و صدای زیادی نمی‌كند. عمر این حیوان یك تا سه سال است و پس از خروج از بسته بندی و برخاستن از خواب زمستانی به سرعت با انسان و كودكان انس می‌گیرد. این شركت با استفاده از دستاوردهای بااصلاح و دستكاری مولكول‌های دی‌ان‌آ (‪ (DNA‬كه حاوی اطلاعات زیستی جانداران است اقدام به تولید انبوه و فروش پستانداران زنده كرده است. بسته‌بندی‌ها دارای نشانگر ضربان قلب حیوان، چراغ ال‌ایی‌دی (‪ (LED‬كه درجه تازگی حیوان را نشان می‌دهد و لوله ویژه تغذیه است. اطلاعات دیگه ای هم هست که چون پست طولانی میشه نمیذارم{-7-} ینی راسته؟؟؟{-8-}
 • اخرین دیدگاه ها

  • شركت سازنده این حیوانات اعلام كرده است كه آنها مانند دیگر حیوانات، دارای عضله، استخوان و خون هستند و اگر قسمتی از بدن آنها بریده شود، خونریزی می‌كنند و در صورت عدم مراقبت جان خواهند باخت.
   فک کن دستش ببره خون میاد!!!
   دی‌ان‌ای این حیوانات بر اساس فن‌آوری میكرواینجكشن تخم (‪Zygote Micro‬ ‪ (Injection‬ تهیه شده است. این فن‌آوری در سال ‪ ۱۹۹۷‬بوجود آمده است و در سال ‪ ۲۰۰۳‬ از آن برای تلفیق دی‌ان‌آی انسان و خرگوش با موفقیت استفاده شد.
   این محصول در دو مدل یکی با طول عمر یک سال و دیگری با طول عمر سه سال و در هفت مدل پهلوان(قرمز) ماجراجو (نارنجی) شاد (زرد) آرام (سبز) متین (آبی) روحانی و رویایی(بنفش)ساخته شده‌است.
   {-22-}
   wow!!!!!besiar jaleb
   s.r : من هیچی نمیگم ! این پست رو به ثنا واگذار می کنم...
   amin entezari.H:چرا؟؟؟{-30-}
   منظورتون از ثنا s-r؟؟؟
   آها چون دامپزشکی خوندن؟!
   آبی ش رو دوست داریممممم
   deleman gereft.....hame chiz baste bandi shode.....khob fekr konid tefli bade yek sal ya az un badtar se sal bemire....adam geryash migire
   man in khabaro 5 sal pish didam
   nemidonam chi begm vala
   فکر کنم بیشتر از 5سال چون من اون موقع 3ام دبیرستان بودم. اما کلا این خبر رو تکذیب میکنم. با میکرو اینجکشن کارای زیادی میشه کرد مثل تلفیق گوسفند و بز که اسمشو گذاشتنgeep یا همون دالی و ... ولی برای انسان و خرگوش هنوز راه زیاده چون تطابق تو یک گونه و تولید chimeraهم کلی دنگ و فنگ داره چه برسه به بدو گونه متفاوت اونم تا این حد!!!! این فقط یک ادعا بود وثابت نشد. (کایمرا خیلی مبحث جالبته من یک مقاله نیمه مروری ازش پارسال چاپ کردم اگر خواستید میذارم)
   با سپاس از Amin.H@ که به من خطاب زدند.:D
   @s-r:ممنون از نظراتتون
   بله خوشحال میشیم که مقاله تونو بذارید.
   مرسی
   خب من یه چیزی میدونم که میگم {-7-}
   raste ????
   na , sana takzib kard yani dg tamome • جزئیات
  • تاریخ ارسال : 2013/06/03 - 14:17
   در گروه :
   آدرس پست : لینک مستقیم

   طول تصویر : 487x
   عرض تصویر : 344px,
   حجم : 66KB
   دریافت : web_main04c.jpg ·