فراخوان اولین سوگواره ملی "میعادگاه عاشورایی دانشجویان"

این سوگواره با هدف ارتقای تعهدات اخلاقی، اعتقادات دینی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در بین دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌شود و در آن تلاش می‌شود در کنار فضای علمی موجود در دانشگاه‌ها، دانشجویان بتوانند از زمینه‌های فعالیت‌های فرهنگی نیز بهره ببرند.

نهادینه کردن و انتقال پیام و سبک زندگی سیدالشهدا(ع)، ترویج هنر متعالی... نهضت اباعبداالله‌الحسین(ع)، اشاعه سبک زندگی سیدالشهدا(ع)، بدعت‌شناسی و آگاهی از زمینه‌های ورود بدعت و تحریف به فرهنگ عاشورا و بررسی مستمر و کاربردی آثار عاشورایی قابل انعکاس در جامعه، از جمله محورهای برگزاری نخستین سوگواره ملی «میعادگاه عاشورایی دانشجویان» است.

عکاسی(حرفه‌ای و عکاسی با گوشی همراه)، گرافیک(پوستر و اینفوگرافی)، معماری(طراحی المان شهری)، شعر، داستان‌ کوتاه و فعالیت‌های دانشجویان در فضای مجازی، قالب‌های اصلی این سوگواره هستند.
مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این سوگواره چهار آبان تا چهار دی‌ماه امسال است،مراسم اختتامیه این سوگواره همزمان با 13 اسفند امسال به میزبانی جهاد‌دانشگاهی استان زنجان برگزار شده و برگزیدگان مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

آدرس دبیرخانه «زنجان، بلوار ملاصدرا، جنب میدان شورا، مجتمع جهاددانشگاهی، طبقه سوم، معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان زنجان»
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سوگواره ملی می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.roozevaghee.ir مراجعه کرده و یا با شماره 02433546002 تماس حاصل کنند.

5 امتیاز + / 0 امتیاز - 1393/08/20 - 21:15 Share on Google+
پیوست عکس:
WEB.jpg