روغن دارچین خانگی موثرترین داروی تقویت جنسی
دارچین حاوی ترکیباتی است که با عفونت های قارچی مقابله می کند.
دیابت - افرادی که از دیابت نوع 2 رنج می برند باید دارچین را به صورت منظم مصرف کنند چون سطح گلوکز و چربی را بهبود می بخشد.
بیماری آلزایمر - ترکیبات قدرتمند دارچین می تواند با بیماری آلزایمر مقابله، کند. همچنین در پوست دارچین عصاره ای، به نام CEppt، وجود دارد که مانع از پیشرفت این بیماری می شود
HIV - تحقیقات هند نشان داده است که دارچین با انواع خاصی از HIV مقابله میکند
مولتیپل اسکلروزیس - با توجه به تحقیقات جدید دارچین می تواند اسکلروز ‘و فرآیندهای مخرب ها آن جلوگیری کند.
دارچین می تواند اثر منفی وعده های غذایی کالری بالا ‘را کاهش دهد - برخی از اثرات ناخوشایند را که بعد از خوردن غذاهای پر از چربی و کالری بوجود می آید کاهش دهد.
روغن دارچین برای استفاده روزمره
روغن دارچین خانگی می تواند زخم و التهاب خارجی و داخلی را درمان کند. این داروی مقوی غرایز جنسی، ضد درد، آنتی بیوتیک، و خواص ضد عفونی کننده دارد.
آماده سازی روغن دارچین: 5 تا 6 چوب دارچین، روغن زیتون و یک ظرف شیشه ای احتیاج داریم. چوب دارچین را در شیشه ای بریزید و روغن زیتون بریزید اطمینان حاصل کنید که شیشه بسته شده اند و درب شیشه را بمدت 3 هفته بسته نگه دارید. شیشه گهگاه تکان می خورد و آن به دلیل گاز موجود در ان است و بطری تیره می شود. شما می توانید این روغن را در دسر مصرف و یا یک قاشق چای خوری از آن را هر روز صبح بخورید. مصرف این روغن در صبح برای یک ماه توصیه می شود.

3 امتیاز + / 0 امتیاز - 1393/10/30 - 23:25 Share on Google+