گرگ ها همیشه به دنبال شنل قرمزی ها هستند!!!

توی دفتر کارم نشسته بودم و مشغول انجام امورات اداری بودم که خانمی با حجابی بد به من مراجعه کردند. بعد از اینکه کار اون خانم رو ا نجام دادم بهشون گفتم : میشه لطف کنین حجابتون رو رعایت کنین؟ اون خانم در جواب به من گفتن: من فکر نمیکنم حجابم مشکلی داشته باشه، به نظرم حجابم خوبه.

به اون خانم توضیح دادم چرا حجابشون مشکل داره و چرا باید حجابشون رو رعایت کنن. اما قانع نشدن و گفتن: تازمانی که بنده رو قانع نکنید حجابم رو رعایت نمی کنم. این رو گفت و رفت.

دو روز بعد مجدد همون خانم به بنده مراجعه کرد. بلافاصله بعد از ورود ایشون به اتاق بنده دوتا ارباب رجوع چشم هیز هم وارد اتاق شدن تا ببینن این خانم کجا میره و چیکار میکنه.

من با نگاهی پر از حرف باعث شدم تا اون دوتا جوون از اتاقم برن بیرون و بعدش به اون خانم نگاه کردم و گفتم: یادتونه به من گفتین اگه به من ثابت کردین حجابم رو رعایت میکنم؟ جواب داد: بله یادمه.

به اون خانم گفتم: دلیلی بالاتر از این دوتا جوون چشم هیز که به دنبال شما راه افتاده بودن؟ بنده خدا یک مقدار با خودش فکر کرد و دید واقعاً برای بعضی ها شده مثل یک طعمه و وسیله ای برای لذت بردن و جواب داد: بله حق باشماست. از اون روز به بعد هروقت اون خانم رو توی اداره دیدم با چادر و حجاب مناسب بود...

پ,ن :‌ متاسفانه اینجور خانم ها همیشه دنبال خود نمایی هستند و هرگز پیش خودشون فکر نمیکنن که ممکن هست عده ای مثل گرگ به اون ها به چشم یک طعمه و وسیله ای برای لذت نگاه کنند.

خواهرم….
چادر مشکی تو برایت امنیت می آورد
خیالت راحت!!!!
گرگ ها همیشه به دنبال شنل قرمزی ها هستند…

7 امتیاز + / 0 امتیاز - 1393/05/19 - 01:50 Share on Google+
پیوست عکس:
شنل-قرمزی.jpg
شنل-قرمزی.jpg · 500x341px, 50KB
آخرین 5 دیدگاه  
medico

Like

1393/05/19 - 12:15
zizi

یک چیزی رو بهتون بگم که خانم ها خودنمایی شون اکثرا برای خانم های دیگست و نه برای آقایان این یک یافته ی علمی و کاملا معتبر در مورد همه خانم های دنیاست بنابراین الکی از درون خانم ها نظر ندهید وقتی حتی خانم هم نیستید
منتها آقایون خودشیفته مبدا و منبع همه چیز رو به خودشون نسبت میدن
بگذریم از اینکه خود حجاب هم تا یک آستانه ای کاملا یک مسئله شخصی است و هیچ کس نمیتونه در مسائل شخصی دیگری دخالت کنه گرچه متاسفانه کار امروز نهاد های حکومتی و اجرایی و قانونی به جای پزداختن به بدبختی های مردم شده ساپورت پوشیدن زنان

1393/05/19 - 19:16
AminHessam

بله.. احسنت...درود بر شما...بسیار خوشحالیم که علم هم اثبات کرده که بسیاری از خانومها آدمهایی چشم و هم چشم بینی هستند {-7-}.
بنظرم واقعاً نمیشه یه پوشش خاص رو استاندارد دونست،همه دنبال تنوع و زیبایی در پوشاک هستند،مخصوصاً خانوما اما متأسفانه ما یاد نگرفتیم که خلاق و مبتکر باشیم همه پوشاک خارجی تنمونه و دم از فرهنگ میزنیم.بعضی خانوما هم که اعتماد بنفس در حد اپسیلون،تا یچیزی بقیه میپوشن این نمیپوشه انگار زشت ترین دختره دنیاست...

1393/05/20 - 00:14
behrouzalia

ولی منظور من این بود ک: شکلاتی ک داخل یه پلاستیک تبلیغاتی پیچیده شده ، هیچ مگسی حتی فکر نشستن روی اون و خوردن اونو نداره ولی شکلاتی ک بدون کاوره، هر مگسی به خودش اجازه ی استفاده از اون شکلاتو میده تا لذتشو ببره!
شاید بشه این رو تمثیلی از حجاب دونست!همین...

1393/05/20 - 00:19
AminHessam

بهروز جان ببخشید من اصلاً مطلبتو نخوندم فقط نظرات رو خوندم.شرمنده اگه نظرم ربطی به مطلبت نداره.

1393/05/20 - 00:22
behrouzalia

فدات عزیز
اکشالی نداش

1393/05/20 - 00:30
medico

منم مایلم نظرمو بگم
با نظر زهرا(که میگه بدحجابی از روی حسادت زنانه س)موافقم اما نه همه ی خانوما،شاید اکثرشون اینجوری ن!
اما اینکه بگیم حجاب ی مسئله کاملا شخصیه،نظر درستی نیس،چرا؟
چون من نوعی وقتی وارد اجتماع میشم باید فرهنگ،عرف و روابط خودمو با بقیه انسانها(نه اینکه بگم صرفا یک مسلمان)در نظر بگیرم;حالا جامعه ی اسلامی و ارتباط با اشخاص مسلمان که جای خود داره،
حجاب زن تاثیر مستقیمی روی جامعه میذاره!
حالا در تکمیل حرف جناب امین و همینطور ادامه نقد حرف زهرا:
آره،ما میتونیم شیک بپوشیم،چه زن چه مرد،میتونیم تنوع طلب باشیم و تنوعو تو حجاب آقا و خانوممونم ببینیم، ولی به شرط اینکه در محدوده ی تعیین شده ی اسلام پیش بریم نه خیلی سفت بگیریمش نه خیلی شل!(البته شرایط عرف و جامعه هم تو تعیین نوع پوشش ملاکه!)

*حجاب محدودیت نیس،مصونیته*

+ چشمان هرزه هم کم نیس،ولی باید قبول کنیم که این زنه که مظهر زیباییه پس بیشتر باید مراقب حجاب زنانمون باشیم...

:)

1393/05/20 - 01:37
zizi

مدیکو جان من. یک ذره دقیق تر بخون: تا یک آستانه ای شخصی هست یعنی من نه در اینجا نه در لاس وگاس نمیتونم از اون آستانه تجاوز کنم که البته این آستانه برای اینجا و لاس وگاس متفاوته ولی از اونجا به بعدش به اجتماع ربط داره نه فقط شخص من.
و در آخر آیا تعقیب و آزار یک زن بالغ و عموما تحصیلکرده ی قرن بیست و یک و تحمیل حجاب به اون از دستورات اسلامه؟
اگه اینطوره من این اسلام و خدا رو نمی خوام. و این من ها هم اگه خوب چشمامونو باز کنیم الان 60-70 درصد جامعه ی زنان رو تشکیل میدن
وقتی یک مشت متحجر نادان بر ما حکومت کنند وضع همینه.
در آخر هم بهت بگم من و تو تا حالا نه هیچ جای دنیا رو دیدیم نه از اسلام و دنیا و آدماش و شرایط فعلیش چیزی رو میدونیم. 20 ساله تو شهر خودمون کنار خانواده فقط درس خوندیم بنابراین بیا تا وقتی اقلا دو تا جامعه ی دینی و غیر دینی و لیبرال دموکرات رو ندیدیم و چندتا کتاب غیر درسی نخوندیم حرفای بقیه رو تکرار نکنیم(البته تو رو نمیدونم ولی من که هنوز ندیدم)
(مدیکو جونم من خیلی دوستت دارم و اینا فقط جواب به حرفات بود :*)

1393/05/20 - 11:06
zizi

آقای امین حسام در مورد خلاق و مبتکر بودن فقط یه سوال ازتون میپرسم :
آیا شما بین کفش های مثلا نایک و اکو که یک جامعه همه بپوشند و یک کفش تولید داخل که خیلی هم مثلا ابتکار و سلیقه بکار رفته باشه توش اون کفش داخلی رو انتخاب می کنید؟ من که نایک رو ترجیح میدم حتی اگه همه ی افراد جامعه اونو بپوشند
در مورد مدل های مانتو و روسری مثال نزدم چون سررشته ای در این زمینه ندارین

1393/05/20 - 11:18
hasti

به نظر من مسئله حجاب فقط مختص خانما نیس چیزی که به غلط تو جامعه ما رواج پیدا کرده به خاطر همینه همیشه در این زمینه همه انگشتا به سمت خانماس حجاب بایستی دو طرفه باشه

1393/05/20 - 14:21
medico

زهرا جونم :x
اوه ببخشید،آره حق باتوه :D
اما اینکه ..حرف بقیه رو تکرار کنیم؟! منظورت دقیقا چیه؟! من حرف کسیو تکرار نکردم(حالا چه اینجوری باشم که گفتی چه نباشم،) لازم نیس حرف کسی باشه،حرف دینمونه :)
+اسلام حجابو تحمیل نمیکنه قطعا :)

1393/05/20 - 17:57
AminHessam

من منظورم برند یا کیفیت اجناس نیست.هر مارکی که بگین چه روسری چه مانتو برای انواع سلیقه ها پوشاک میزنه،مانتو کوتاه،بلند،خفاشی و... خب این ما هستیم که درنهایت فرهنگ و عفت جامعه رو کنار میزنیم و از رو جو یا چشم و هم چشمی یا از ترس اینکه بهمون نگن امل انتخاب میکنیم.از اون طرف هم هیچ نهاد و سازمانی نیست که خودش خلاق باشه و طرح جدید بده.... مدل مانتوهامون رو ترکیه تعیین میکنه،رنگ سالمون رو یکی دیگه، اونوقت میخوایم با گشت ارشاد مدینه فاضله درست کنیم.

1393/05/21 - 01:32